" Ziemia jest kolebką ludzkości, lecz nikt
nie pozostaje w kolebce do końca życia. "
-- Konstanty Ciołkowski, 1895
Deklaracja
Założycielska
Zarząd
Statut MSP
Raporty


Przyłącz się do nas !


Aby zarejestrować się jako członek MSP wystarczy wypełnić poniższą ankietę. Wysokość rocznej składki członkowskiej wynosi 50 zł, zaś wpisowe 10 zł. Zostanie członkiem MSP równoznaczne jest z przystąpieniem (za darmo) do amerykańskiego The Mars Society, co oznacza, że przysługują ci wszystkie prawa związane z rejestracją w Stanach Zjednoczonych (co normalnie kosztowałoby 50 dolarów). Członkom MSP przysługuje: legitymacja MSP, amerykańska legitymacja stowarzyszenia, dostęp do członkowskiej sekcji amerykańskiej strony internetowej TMS, wydawany kwartalnie w Stanach kompakt "Ares" oraz wszystkie korzyści wynikające ze statutu MSP.

Aby opłacić składkę należy wysłać pieniądze na nasze konto:


PKO BP SA XVI o/Warszawa
10201169-917379-270-1Jeżeli popierasz cele, które postawiliśmy sobie w Mars Society, przyłącz się do nas. Im więcej osób zaangażuje się w projekt, tym większe mamy szanse wspólnie doprowadzić go do końca. Po wypełnieniu ankiety zapoznaj się koniecznie z sekcją "Jak możesz pomóc" (ikona ze znakiem zapytania).

Jeżeli już jesteś członkiem amerykańskiego Mars Society (np. zarejestrowałeś się zanim powstał polski oddział), koniecznie wypełnij poniższą ankietę. Bardzo pomoże nam to w ustaleniu liczby osób z Polski, które już są zaangażowane w działalność organizacji.

Imię :
Nazwisko :
Adres :
Kod pocztowy :
Miasto :
Kraj :
Adres e-mail :
   
Czy jesteś zarejestrowany
jako członek Mars Society
w Stanach Zjednoczonych?
Tak
Nie
 
Webmaster: Piotr Moskal

Ogólne pytania proszę kierować pod adres mspolska@kki.net.pl
Copyright © The Mars Society 1998

.